Morata może dziś zostać bohaterem Hiszpanów!

Mecze 1/4 Mistrzostw Europy rozpoczynają się w dniu dzisiejszym. Przed nami bardzo ciekawe spotkania, które pozwolą wyłonić półfinalistów aktualnych mistrzostw. Kto w dzisiejszym spotkaniu będzie górą? Tego dowiemy się tuż przed godziną 20-tą!

Pierwszy dzień rozgrywek w ramach 1/4 finału od samego początku napawa nas barwnymi spotkaniami. Rozpędzona Hiszpania będzie chciała dziś pokonać Szwajcarię, która już teraz można powiedzieć, stała się „czarnym koniem” tych rozgrywek, eliminując Francuzów, czyli aktualnych Mistrzów Świata!

Dzisiejszy mecz nie jest jednak oczywisty dla żadnej z drużyn, ponieważ zarówno Hiszpanie podłapali bardzo dobre tempo rozkręcając się w końcowej fazie, natomiast Szwajcaria wsadziła bardzo dużo sił w swoje ostatnie spotkania, aby znaleźć się w 1/4 rozgrywek. Patrząc na powyższe kwestie, zagranie dobrego meczu ze strony Szwajcarów nie będzie takie proste. Z kolei Hiszpania musi udowodnić swoją dobrą formę, czego kluczem będzie przełamanie Alvaro Moraty, który ma dziś szansę stać się bohaterem Hiszpanów.

Typy dostępne na to spotkanie

Bardzo trudno wytypować pierwsze spotkanie w ramach 1/4 finału. Niemniej jednak to Hiszpania wydaje się być dziś lekkim faworytem. Typy na to spotkanie dostępne są także w serwisie typuje.pl, który specjalizuje się w typach i analizach internetowych.