Crvena zvezda walczy dziś o awans do Ligi Mistrzów!

Nasz Czeski sąsiad dziś staje w obliczu bardzo ważnego spotkania. Crvena zvezda po tym, jak została pokonana na terenie przeciwnika z Izraela, dziś wraca na własne boisko, aby dokonać przewrotu. Czy uda się to drużynie z Czech? Sprawdźmy sami!

Crvena zvezda stanie dziś przed bardzo trudnym zadaniem, jakim będzie odwrócenie wyniku na własnym boisku. Oczywiście, atut własnego boiska i kibiców jest zawsze argumentem na plus. Czy jednak Crvena zvezda będzie w stanie odwrócić losy spotkania? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!

Crvena zvezda i jej szanse w dwumeczu

Jako dzisiejszy gospodarz, Crvena zvezda powinna podejść do spotkania z maksymalnym spokojem i opanowaniem. To drużyna z Izraela będzie musiała atakować kontrami, aby cokolwiek wywalczyć w tym spotkaniu. Jeśli jednak zamuruje swoją bramkę, kwestią czasu może być to, jak Crvena zvezda przełamie defensywę swojego przeciwnika, znając dokładnie swoje boisko.

Pamiętajmy również i o tym, że Crvena zvezda to drużyna, która ma bogatsze doświadczenie w samej lidze mistrzów. Na przestrzeni wielu lat walczyła w niej z topowymi zespołami z całej Europy. Wydaje się więc, iż Crvena zvezda powinna dziś poradzić sobie ze swoim rywalem. Pamiętajmy jednak, że magia futbolu jest wielka!

Przy okazji, warto sprawdzić freebety bez depozytu na to spotkanie. Topowi bukmacherzy wystawili już swoje oferty w tym zakresie!