AC Milan kontra Torino: Ciekawe spotkanie piłkarskie

AC Milan jak i Torino podejdą dziś do ciekawego spotkania. W ostatnim meczu tych drużyn padło aż 7 bramek. Co ciekawe, każdą z nich strzelili piłkarze Milanu. Jak będzie dzisiaj?

Sytuacja z dzisiejszym meczem z pewnością nie powtórzy się. Jak wiadomo, bardzo trudno o dwa takie same spotkania między tymi samymi rywalami. Jednak elementem będącym po stronie Torino w dniu dzisiejszym jest z pewnością fakt, że Milan podchodzi do tego spotkania ultra osłabiony. Nie zagra wielu podstawowych zawodników, skutkiem czego dzisiejszy skład Milanu można traktować jako rezerwowy.

Zupełnie inaczej do tego spotkania podejdzie dziś Torino, które będzie chciało ten mecz po prostu wygrać. Ostatnia porażka 0:7 na swoim terenie to wielki blamaż całej drużyny. Dzisiejszy remis byłby z pewnością czymś na plus dla całej drużyny i jej kibiców. Kto wie, może Torino powalczy także i o trzy punkty w tym spotkaniu?

Legalny bukmacher i jego oferta na to spotkanie

Do naszej dyspozycji jest ciekawa oferta bukmachera, czyli kod promocyjny fortuna, który możemy wykorzystać u legalnego bukmachera. Pamiętajmy, obstawianie jest legalne od 18 roku życia i tylko u legalnych bukmacherów!