Liverpool u siebie pokona Real Madryt?

Wczorajszy dzień nie obfitował w bramki, jeśli chodzi o rozgrywki Ligi Mistrzów. Niemniej jednak mecz Bayernu z PSG będziemy wspominać dobrze, dzięki intensywności i ilości okazji, które były widoczne w tym spotkaniu. Dziś jednak czas na danie główne, czyli mecz Liverpoolu z Realem Madryt!

Sytuacja Liverpoolu przed drugim spotkaniem z Realem Madryt nie wygląda kolorowo. Liverpool przegrywa to spotkanie dwoma bramkami, dlatego od początku musi naciskać i wytwarzać presję na drużynę z Madrytu. Dużym atutem jest własne boisko, które jak stwierdził sam Jurgen Klopp, będzie sprzyjało prawdziwej grze Liverpoolu.

Jak wygląda natomiast sytuacja Realu Madryt? Największym problemem są braki kadrowe (szczególnie te w obronie). Większość zawodników tej formacji jest bowiem wyłączonych z gry, co pokazuje poniższy obrazek.

Niemniej jednak, dalej drużyna z Madrytu legitymuje się dobrą ofensywą, która w ostatnim meczu pokonała także i Barcelonę. Drużyna Realu Madryt jest więc w przysłowiowym „gazie” i wszystko wskazuje na to, że dziś przypieczętuje swój udział w dalszych rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Mecz dostępny u legalnych bukmacherów

Jak zwykle swoje kursy wystawili już najlepsi bukmacherzy w Polsce, co możemy sprawdzić i porównać, tak samo jak ich oferty promocyjne. Warto więc spojrzeć na aktualnie dostępne opcje i wybrać te, które mogą nas interesować.