Pomoc drogowa – w jakich sytuacjach okazuje się niezbędna?

Czy warto korzystać z pomocy drogowej? To pytanie zadaje sobie wielu z nas, szczególnie tych, których samochód właśnie stanął na środku drogi i nie wiemy co robić. Na pewno tańszą opcją by było wezwanie znajomego, lecz są sytuacje, w których pomoc drogowa okazuje się niezbędna. Jakie to sytuacje? Sprawdzamy!

Przebita opona i brak lewarka

Złapałeś gumę i musisz zmienić uszkodzone koła, lecz okazuje się, że nie masz w samochodzie lewarka? POMOC DROGOWA HANNOVER jest w stanie zrealizować usługę od ręki, co oznacza, że dojedzie do Ciebie i od razu wymieni koło a Ty po paru minutach, będziesz mógł kontynuować podróż.

Udział w kolizji i wypadku

Pomoc drogowa świadczy także obsługę pojazdów uczestniczących w kolizjach i wypadkach. Nie dość, że pomoże Ci zabezpieczyć odpowiednio teren, sporządzić dokumentację, to jeszcze zajmie się uprzątnięciem miejsca wypadku i odstawi bezpiecznie samochód we wskazane przez Ciebie miejsce.

To jednak nie wszystko, nie zapominaj, że pomoc drogowa bywa przydatna również wtedy, gdy zabraknie Ci paliwa lub zatrzaśniesz kluczyki w środku samochodu.