Jakie wzornictwo paneli podłogowych jest aktualnie na topie?

W ostatnich miesiącach na popularności zyskuje przede wszystkim podłoga jodełka, w której panele są układane prostopadle, tak aby stworzyć charakterystyczną choinkę. Takie wzornictwo jest nie tylko bardzo eleganckie, ale również niezwykle proste w montażu. W jaki sposób możemy wybrać dobre panele pod kątem podłogi w jodełkę?

Doskonałym wyborem do takiej podłogi okażą się eleganckie panele z kolekcji Trendtime 3 zaprojektowane przez niemiecką firmę Parador. Panele te rozróżnia przede wszystkim rozmiar. O ile klasyczną jodełkę układało się z bardzo małych klepek, o tyle dziś możemy wykorzystać dużo większe panele, co da jeszcze lepszy efekt, a co więcej, znacznie skróci czas potrzebny do położenia podłogi.

Elegancka i nowoczesna podłoga w jodełkę z paneli zachwyca swoim wyglądem. Ze względu na prostopadłe łączenie paneli, układanie takiej podłogi jest bardzo proste. Możemy to bez trudu zrobić samodzielnie. Dębowe panele Trendtime 3 są dostępne w sześciu różnych odcieniach, dzięki czemu, łatwiej wybierzesz właściwy produkt dostosowany do Twojego wnętrza. Popularna jodełka panele zawsze stanowiły popularne rozwiązanie, jednak dziś są postrzegane za najmodniejsze wzornictwo.