Pomoc drogowa na telefon– jakie usługi świadczy na drodze?

Czasami chwila nieuwagi wystarczy, by stać się uczestnikiem kolizji. Aby mieć pewność, że nie zostaniemy zdani sami na siebie, warto mieć pod ręką namiary na fachową pomoc drogową. Na jaki rodzaj pomocy możemy liczyć z ich strony? Jakie usługi świadczą na drodze?

Pomoc drogowa i autonaprawa

Nawet drobna awaria może sprawić, że samochód nie będzie chciał ruszyć z miejsca. Wiele z nich można usunąć od ręki z pomocą odpowiednich narzędzi i wiedzą. Fachowa POMOC DROGOWA MAGDEBURG w swojej ofercie ma usługę asissatnce, na którą składa się właśnie doraźna pomoc na drodze. Zwykle w jej zakres wchodzi np. wymiana uszkodzonej opony, dowóz paliwa, czy wymiana akumulatora.

Holowanie uszkodzonych pojazdów

Pojazdy pomocy drogowej zwykle wyposażone są w lawety. Jeśli nasz samochód brał udział w kolizji lub usterka jest tak duża, że nie da się jej naprawić, pomoc drogowa, odholuje nasz samochód bezpośrednio do warsztatu lub w wyznaczone miejsce.

Przewóz sprawnych samochodów

Pomoc drogowa bardzo chętnie zajmuje się też transportem sprawnych aut i jeśli tylko wyrazimy taką chęć, zapewni transport międzymiastowy lub międzynarodowy.