Kto wygra ostatni mecz 20 kolejki

Ostatni mecz 20 kolejki Polskiej Ekstraklasy przypada w dniu dzisiejszym. Naprzeciw siebie zmierzą się drużyny Warty Poznań i Wisły Płock. Przed nami elektryzujące spotkanie, które powinno przynieść wiele emocji!

Do dzisiejszego spotkania z lepszą motywacją z pewnością podchodzą gospodarze. Dzieje się tak, ponieważ w fenomenalnej formie strzeleckiej jest Mateusz Kuzimski, który już teraz odnotował 6 bramek w sezonie. Nie jest to wynik na miarę lidera strzelców, lecz jest to solidna, 9 lokata w całym zestawieniu.

Z kolei Wisła Płock może pochwalić się szeroką kadrą piłkarzy, którzy notorycznie trafiają do bramek przeciwników. Co prawda nie są to gole strzelane w dużych ilościach, lecz Wisła Płock gra jako kolektyw i ta gra przynosi również ciekawe efekty.

Kto wygra w dzisiejszym meczu?

Biorąc pod uwagę bilans ostatnich spotkań, teoretycznie Warta Poznań powinna być dziś niekwestionowanym liderem pojedynku. Ostatnie 3 spotkania na terenie Wisły Płock zostały wygrane przez Wartę, więc powinna ona w dzisiejszym spotkaniu gładko rozprawić się z rywalem.

Czy tak będzie? Przekonamy się o godzinie 18:00. Info na temat legalnych zakładów sportowych znajdziemy pod adresem legalni-bukmacherzy.pl – gorąco zapraszamy!