Czy LVBet posiada bonusy dla graczy?

Business man counting dollar banknote - online business concept

Zestawiając oferty promocyjne na start poszczególnych firm bukmacherskich, LVBet od zawsze plasuje się na czołowych pozycjach każdego rankingu. Stworzony przez tego bukmachera pakiet przywilejów dla nowych graczy nie ma sobie równych. Typerzy doceniają takie działania, które pozwalają im na szybkie wejście w świat zakładów wzajemnych i czerpanie wysokich zysków. Co oferuje LVBet na początek przygody z obstawianiem? Na jakie bonusy możemy liczyć tuż po rejestracji konta? Czy równie atrakcyjnie prezentuje się oferta LVBet dla stałych użytkowników serwisu? Zapraszamy do lektury po odpowiedź na te pytania.

Kody bonusowe LVBet dla nowych graczy

Kody bonusowe LVBet należy wpisać na etapie wypełniania formularza rejestracyjnego. Odblokowują one dostęp do kilku promocji startowych, z których LVBet słynie w środowisku branżowym. Kody bonusowe LVBet można otrzymać na niezależnych serwisach dla typerów, takich jak Zawód Typer. Pierwszy bonus bukmacherski LVBet dotyczy zakładu bez depozytu na kwotę 20 zł. Firma daje szansę obstawiania bez pieniędzy, na długo przed dokonaniem pierwszej wpłaty. Jeśli wygramy, freebet bez depozytu należy jeszcze obrócić dwa razy na kuponie AKO z trzema zdarzeniami, z kursem całkowitym minimum 2.00.

Promocja startowa LVBet obejmuje również bonus powitalny od pierwszych dwóch wpłat na depozyt. Jego łączna wartość sięga nawet 3000 zł. LVBet stosuje tutaj dość nietypowe przeliczniki, a także ograniczenie możliwości wykorzystania środków bonusowych do zakładów AKO z minimum trzema zdarzeniami. Wypłata wygranej z tytułu bonusu pociąga za sobą konieczność obrotu środkami na depozycie 4 razy, po kursie 2.00.

Trzecie zasilenie konta depozytowego LVBet nagradza zakładem bez ryzyka o wartości 333 zł. Obowiązywanie promocji cashback dla kuponu uzależnione jest od jego kursu, który nie może być mniejszy niż 1.75. LVBet ustalił bardzo przyjazne warunki dodatkowego obrotu- bonus LVBet na zakład bez ryzyka należy obrócić tylko jednokrotnie, po kursie 1.75.

Startowy bonus bukmacherski LVBet dotyczy także 14-dniowego okresu na grę bez podatku. Zakłady przedmeczowe oraz live z trzema zdarzeniami na kuponie uzyskają zwiększenie wygranej o 14%, co pokrywa stratę wynikającą z zapłaconego podatku od stawki kuponu.

Bonus bukmacherski LVBet dla stałych graczy

Wśród stałych propozycji dla graczy znajdziemy m.in. bonus Gruby Kupon, polegający na zwiększeniu kursu na wybrane zdarzenia o 20%. Bukmacher codziennie publikuje nowe rynki zdarzeń objęte działaniem promocji, zatem warto regularnie odwiedzać jego stronę internetową. Zwiększenie wygranych umożliwia także oferta Kombi Boost, promująca zawieranie kuponów AKO. Promocja zaczyna się już od trzech zdarzeń na kuponie, z minimalnym kursem 1.25 dla każdego z nich. Poprawne wytypowanie wyniku pozwala zwiększyć wygraną o 3%. Kupon z 13. zdarzeniami w przypadku wygranej osiągnie maksymalny pułap powiększenia zysków aż o 75%.

50 zł zwrotu stawki za nieudane typowanie umożliwia oferta Bezpieczny Kupon 5+. Jeśli zawrzemy kupon na 5 zdarzeń rozciągających się na przestrzeni jednego tygodnia (od poniedziałku do niedzieli), a jedno z nich okaże się nietrafione, bukmacher zwróci nam środki na konto do wspomnianej kwoty 50 zł stawki. Minimalna stawka biorąca udział w promocji wynosi 20 zł.

LVBet przygotował naprawdę imponujący pakiet promocji dla swoich typerów, który nieustannie aktualizuje. Najlepszą bazą danych o promocjach bukmacherskich jest Zawód Typer. Warto odwiedzić stronę zawodtyper.pl nie tylko po aktualności ze świata bonusów bukmacherskich, lecz również szczegółowe recenzje oferty i porady o skutecznych technikach typowania.